Vankuverio Olimpinių žaidynių Etapas: 2 Savaitė - „Matador“tinklas

Image
Image

Popejon2 nuotr

Antroji Vankuverio 2010 m. Žiemos olimpinių žaidynių savaitė artėja prie pabaigos. Tai ne tik ledo šokiai, bet ir šokantys slidininkai. Tai keletas antrosios pusės antraščių.

JAV „Bode Milleris“iškovojo aukso medalį „Super-kombinuotas“renginyje - šuolyje nuo jo 7-osios vietos finišo žemyn. Jis taip pat iškovojo sidabrą „Super-G“varžybose ir bronzą vyrų nuokalnėje.

- Dvi savaites po to, kai namuose niekada neiškovojai aukso medalio, Kanadoje dabar yra aštuonios. Tessa Virtue ir Scottas Moiras pirmadienio vakarą paėmė auksą šokdami ledus, tapdami jauniausia ir pirmąja Šiaurės Amerikos pora. Trečiadienį Callie Humphries ir Heather Moyse iškovojo auksą moterų bobslilyje.

-Rusijos ledo šokėjai Oksana Domnina ir Maksimas Shabalinas įžeidė kai kuriuos aborigenų lyderius savo aborigenų tematikos originaliu šokiu, kuriame pora vilkėjo pasipiktinančius kostiumus ir iškirto savo kalbas. Po šokio pora krito iš pirmosios vietos ir finišavo bronza.

-Kanados ir JAV vyrų ledo ritulio varžybos sekmadienio vakarą buvo žiūrimiausia sporto programa Kanados televizijos istorijoje. 21, 5 milijono žmonių nusiteikę, dauguma jų - kanadiečiai. Rezultatas buvo labai skaudus, kai JAV laimėjo 5-3.

-Po pralošusi amerikiečiams, Kanados komanda pirmą kartą per 50 metų surinko ir įveikė Rusiją, antradienį laimėdama 7-3. Vartininkas Ilja Bryzgalovas Rusijos praradimą pavadino „pasaulio pabaiga“.

-Norway karalius Haraldas priėmė „Loudmouth“modelio kelnių porą, kurią dėvėjo Norvegijos garbanojimo komanda. Pakviestas mūvėti kelnes į Norvegijos mačą antradienį, karalius, kaip pranešama, atsisakė.

-Scotty Lago, Amerikos sidabro medalininkas, iškovojo pusiaukelę, paliko olimpiadą anksti po to, kai pasirodė keletas „skandalingų“nuotraukų, kurios jam pasirodė parodant sidabro medalį renkant moteris. Anot TMZ, Lago negali kalbėti apie įvykį, kol jo „užtemimo laikotarpis“pasibaigs kovo 3 d.

Image
Image

Michaelio Franciso McCarthy nuotrauka

-Šią savaitę dominavo Norvegijos slidininkai. Vyrų distanciniame slidinėjime auksas buvo Norvegijos petterio Northugio pretenzijose. Kitas norvegas Marit Bjoergen iškovojo savo trečiąjį šių metų olimpinių žaidynių aukso medalį 4x5km kroso estafetėje. Ji taip pat iškovojo auksą 15 km rungtyje ir 1, 4 km sprinte.

Šuolyje su slidėmis 20-metis austras Gregoras Schlierenzaueris iškovojo auksą šuoliu į 146, 5 metrą.

-Bill Demong antradienį iškovojo pirmąjį JAV auksą „Nordic“kartu, o komandos draugas Johnny Spillane'as paėmė sidabrą. Austris Bernhardas Gruberis iškovojo bronzą.

- Nyderlandų atstovas Svenas Krameris buvo diskvalifikuotas greitojo čiuožimo 10 000 m rungtyje po to, kai jo treneris Gerardas Kemkersas liepė perjungti juostas. Judėjimas buvo nelegalus, o Krameris prarado tai, ką jis pavadino „geriausiu 10 000 metrų, kurį aš kada nors čiuožiau“. Nepaisant fiasko, čiuožėjas sako, kad liks pas savo trenerį.

- Galiausiai incidentas per milžinišką slalomą ketvirtadienį sukėlė įtampą tarp Amerikos slidininkų Lindsey Vonn ir Julia Mancuso. Po to, kai turėjo iš naujo pradėti savo pirmąjį bėgimą, nes Vonas sudužo ir vis dar buvo trasoje, Mancuso milžinišką slalomą baigė 8 vietoje. Nusivylęs rezultatu, Mancuso išreiškė nusivylimą tuo, kad Vonn per olimpines žaidynes sulaukė tiek daug dėmesio. Vėliau Vonn teigė, kad ją komentavo „įskaudinta“.