Konfederacijų Taurės Finale JAV Siaurai Pralaimi Braziliją - „Matador Network“

Image
Image
Image
Image

Prieš sekmadienio finalą pardavėjas parduoda Brazilijos vėliavas. - Nuotrauka: Axelis Buhrmannas / „Nuotrauka“: fabianoofficial.com

JAV koncertuoja, tačiau negali pristatyti „aprangos repeticijos“Pasaulio taurės varžyboms.

JAV artimieji pralaimėjo Brazilijai sekmadienį vykusiame Konfederacijų taurės finale Johanesburge, po antrojo kėlinio sugrįžimas penkerių kartų pasaulio čempionams padidino pergalę 3-2.

Brazilijos pergalė buvo laukiamas rezultatas, kai nebus nugalėtas maršas, kuris apėmė 3: 0 pergalę prieš JAV per grupės žaidimą.

JAV tai buvo mažai tikėtino turnyro pabaigos pabaiga, kurią pabrėžė trečiadienio pergalė prieš pirmąją vietą užėmusią Ispaniją. Nepaisant nuviliančio pralaimėjimo, antrosios vietos finišas yra geriausias visų laikų JAV vyrų būrys FIFA varžybose.

„Jausmas yra ne tik didžiulis nusivylimas, bet ir didžiulis pasididžiavimas“, - sakė JAV vyriausiasis treneris Bobas Bradley.

JAV vyrai į kėlinį įsitraukė stulbinamai - 2: 0. Pirmąjį įvartį 10-ąją minutę pelnė Clintas Dempsey, smūgiavęs į skersinį nuo Jonathano Spectorio dėl savo trečiojo turnyro įvarčio. Po 17 minučių Charlie Daviesas pasiuntė žemą skersinį iš Brazilijos gynybos į Landoną Donovaną, kuris jį užbaigė žemai ir sunkiai. Tuo tarpu puikus vartininko Timo Howardo 45-ių minučių smūgis brazilams liko be balų.

Tai buvo momentas pasidžiaugti JAV futbolo istorija. Kai Ispanija jau buvo sumušta, atrodė, kad JAV ketina įvykdyti „Žolės stebuklą“.

Image
Image

Nuotrauka: fabianoofficial.com

Netruko ilgai grįžti į Braziliją. 38 sekundę į antrąjį kėlinį Luis Fabiano pelnė įvartį, kurio smūgis į akį liko Howardas be jokių šansų. Po 15 minučių JAV nepataikė į „Kaka“antraštę, kuri aiškiai peržengė tikslo liniją, kol Howardas jį išmušė.

Praleistas skambutis nenutraukė Brazilijos ir jie išliko nuolat spaudžiami žemyn abipus lauko. Nepaisant kelių puikių Howardo ir JAV gynybos sugebėjimų, kryžius iš Kaka galų gale atėjo į Fabiano, kuris galingai nukreipė kamuolį į lygų.

Laimingas įvartis įvyko po 10 minučių, kai brazilų kapitonas Lucio smūgiavo iš už kampinio.

Net ir nusivylę atsidavę 2: 0, JAV vyrai gali aukštai pakelti galvas, kai juda į liepos mėnesį vyksiančią CONCACAF aukso taurę ir kitą pasaulio čempionato atrankos etapą. Tai buvo JAV komanda, kuri atstovavo sau ir CONCACAF dideliu būdu mušdama Ispaniją ir sudarydama žaidimą finale.

Galbūt net bus verta išvykti į Pietų Afriką 2010 m.: Jei paskutinė savaitė rodo kokį nors rodiklį, JAV komanda pagaliau gali būti pasirengusi kelti triukšmą Pasaulio taurėje.